Obserwatorzy

środa, 16 kwietnia 2014

Dziś więcej zdjęć niż tekstu (chyba jak zawsze ;) . Generalnie podpórka nie jest jeszcze gotowa. Zrobiłam trochę drobiazgów, które chciałabym wam pokazać. Wyjeżdżam na święta więc praca na chwilę utknie. 
Przy okazji życzę wszystkim wesołych i ciepłych Świąt Wielkanocnych.

 Taką suknię szyłam i kleiłam pierwszy raz. Do celowo raczej nie umieszczę jej w podpórce bo za dużo zajmuje miejsca. Była to bardziej zabawa. Fałdy na sukni usztywnione lakierem do włosów.
8 komentarzy:

 1. Aniu, Twój kącik krawiecki jest cudny! podziwiam wszystkie detale, każdy przemyślany i idealnie na swoim miejscu, piękna podpórka!

  OdpowiedzUsuń
 2. I love your sewing room it is beautiful. I love the tiny sewing items. Fantastic work.
  Hugs Maria

  OdpowiedzUsuń
 3. Mistrzostwo świata!!! Zazdroszczę pomysłowości, podziwiam umiejętności, wzdycham do efektu końcowego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maravillosa escena es preciosa.
  Un abrazo.
  Yolanda
  Villa Pulgarcito.
  http://arteyolandamoranminiaturas.blogspot.com.es

  OdpowiedzUsuń
 5. Whoah! To jest niemożliwe wręcz! Matko, szczęka mi opadła, coś niesamowitego. Prześledziłam proces tworzenia. Początkowo, pomyślałam, że to prawdziwy pokój, bo nie znam się na fotografii i nie mam do tego oka, a było tak skadrowane, że nie było widać niczego więcej. I nagle... HANDMADE. Coś pięknego. N i e s a m o w i t e.

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko jakie to piękne! Zachwycam się i zachwycać się nie przestanę. Masz ogromny talent i nieziemskie wprost pokłady cierpliwości. A ja myślałam, że najtrudniejsze to kupno spółki. A gdzie tam! Modelarstwo jest trudniejsze. Dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 7. Un trabajo magnifico ! Has conseguido una escena de costura muy completa y llena de detalles bien hechos. Mariajo

  OdpowiedzUsuń