Obserwatorzy

środa, 9 kwietnia 2014

kilka półek ...

Podpórka powoli nabiera kształtów. Zrobiłam kilka półek i pudełek, jednak najcięższe jeszcze przede mną, wszelkie drobiazgi.

 Ozdobne podpory do półek to powolna robota: tektura, drucik z Castoramy, super glue i kilka albo i więcej niecenzuralnych słów ;) 
Na tych półkach mam zamiar umieścić bele z materiałami.
 

 Do tej lampy jestem średnio przekonana, chyba bardziej by pasowała na zewnątrz jakiegoś budynku czy szopy. Walczyłam z nią pół dnia, a że jestem narwana to już ją przykleiłam więc musi już zostać. Do tego ma tylko wyglądać bo zamiast żarówki jest koralik. Zrobiona z tektury (tych ostatnich ciemnych kartek z bloków rysunkowych), pomalowana i polakierowana.

 Wprawy w klejeniu tych pudełek to ja jeszcze nie mam i to wcale nie takie łatwe, o czym już pewnie pisałam. Dodatkowo je lekko podmalowałam i polakierowałam.  Szablony na te pudełka i inne drobiazgi odnajduję na tej stronie.
Ania

6 komentarzy:

 1. Półki wyszły Tobie genialnie. A wszystko zaczyna wyglądać SUPER :) :) :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała praca! Półeczki wyglądają jak prawdziwe- są naprawdę piękne i wierzę, że ich wykonanie wymagało sporo pracy! Dodatki są cudne :) A wszystko tak ładnie dopasowane :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam podpórki do półek. Fantastyczne! I wszystkie identyczne ;-) Precyzyjna robota. Mi marzą się meble ogrodowe z drutu. Co do lampki to (pomimo, że jest b. ładna) faktycznie pasuje bardziej do piwniczki, czy oświetlenia zewnętrznego. Ale tu nie razi (gdybyś o tym nie wspomniała nie zwróciłabym na to uwagi) bo dopasowuje się do stolika, maszyny i podpórek półek. Zawsze możesz dodać bardzo drobną koronkę wokół klosza i będzie mniej surowo ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu półeczki są śliczne! Chciałabym mieć takie w skali 1:1 :) Bardzo mi się podobają, Twoja podpórka również :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Замечательная работа! Полки очень красивые!
  Татьяна

  OdpowiedzUsuń